Tüfad Sakarya Şubesi Resmi Web Sitesi

Tüfad Sakarya Şubesi Resmi Web Sitesi
Geçmiş olsun Zeki Toçoğlu
Çarşamba, 04 Ekim 2017 19:15

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na, safra kesesi ameliyatı yapıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Toçoğlu'nun bugün kentteki özel bir hastanede safra kesesi operasyonu geçirdiği belirtildi.

Açıklamada, başarılı geçen operasyonun ardından Toçoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Tüfad Sakarya olarak Sporun ve Sporcunun dostu Sayın Zeki Toçoğluna geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

 
ACI KAYBIMIZ.
Salı, 13 Haziran 2017 22:28

Derneğimizin değerli üyesi, Arkadaşımız, Hocamız,Yazlık sporun Teknik Sorumlusu FERHAT TETİK hocamız Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Ailesinin,Sevenlerinin ve spor camiamızın başı sağolsun .RABBİM sabırlar versin. ALLAH rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun.Cenazesi yarın öğlen namazına müteakiben Şeker Hilal Camiinden kaldırılacaktır. Şeker ilkokulu yanı.

 
Şampiyon Sakaryaspor
Pazar, 14 Mayıs 2017 20:42

Final maçında Diyarbekirspor'u devirip 2.Lige yükselen Sakaryaspor'umuzu ve bu süreçte emeği geçen Başkanımız İsmail Gürses, Hocamız Osman Özdemir, Büyükşehir belediye başkanımız Zeki Toçoğlu ve tüm futbolcularımızı tebriz ederiz.

 

 
Gel Artık Şampiyonluk Bekliyoruz...
Çarşamba, 03 Mayıs 2017 14:27

Play-off maçlarında Sakaryasporumuza, teknik heyetimize, futbolcularımıza başarılar diliyoruz. Hasretle beklenen şampiyonluğun play-off maçları sonunda gelmesini tüm şehir ve sakaryaspor sevenler olarak bekliyoruz.

 
Hikmet Sevim Hocamızı Tebrik Ederiz
Pazartesi, 24 Nisan 2017 20:37

 

2016-2017 sezonunda 3. lig 1. grupta mücadele eden Sancaktepe Belediyespor'u şampiyon yapan derneğimiz üyesi Sakaryalı tecrübeli teknik adam Hikmet Sevim hocamızı tebrik eder Tüfad ailesi olarak başarılarının devamını dileriz.

 

 
Sakarya TÜFAD karması Antalya'ya gitti
Cumartesi, 08 Nisan 2017 21:54

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafından 48 ilde düzenlenen 2005 grubu geleceğin yıldızları seçmeleri TÜFAD Sakarya şube başkanı Tamer İlaçan’ın 1 aydır ilimizde yaptığı seçmeler sonunda belirlenen 12 sporcu Antalya’ya gitti.

TÜFAD’ın düzenlediği geleceğin yıldızları turnuvası başladı. Bir ay süren seçmeler sonunda Sakarya'dan turnuvaya katılacak 11 futbolcu belli oldu Seçildiler: Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafından 48 ilde düzenlenen 2005 grubu geleceğin yıldızları seçmeleri TÜFAD Sakarya şube başkanı Tamer İlaçan’ın 1 aydır ilimizde yaptığı seçmelere 18 kulüpten 25 futbolcu katılmıştı. Bu sayı 1 ayın ardından 11e düştü ve bu 11 futbolcuda önceki akşam Antalya’ya gitti. Tamer İlaçan amaçlarının ilimizi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi. Sakarya karması şu futbolculardan oluşuyor; Arif Şimşir (Sakarya Starspor) , Sefa Solaka ( Sapanca Akademispor), Murat Elmacı, Seymen Eybaş, Emre Uzun (Aslan Futbol Kulübü) Y. Emre Tekoğul (Demirspor) Berk Narin (Adapazarıspor) Emin Mert Can, Eyüp Talha Hacim (Yıldırımspor) , Emirhan Gürdoğan (Akyazıspor), Ziya Can Temizel (Hızırtepe Özenspor)

Bu güzel organizasyonda emeği geçen Genel başkanımız Sayın İsmail Dilber'e Tüfad Sakarya olarak teşekkür ederiz.

07-04-2017 / Antalya / 2005 doğumlular. Genel Bşk İsmail DİLBER ile.

 
 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »


Sayfa 1 / 42

Önemli NOTLAR

Bal Ligi

2015-2016 Sezonu Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) teknik adam, futbolcu ve saha uygunlukları belirlendi.

Buna göre;

1-) 2015-2016 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de görev yapacak teknik adamlar güncel UEFA A veya UEFA B lisansına sahip olmak zorundadır.

2-) Amatör kaleci antrenörü bulunduran BAL kulüplerine saha içi giriş izni verilecektir. Lisanslı amatör kaleci antrenörü bulundurmayan kulüpler en az TFF C lisanslı bir yardımcı antrenör bulundurabilir.

3-) Teknik Adamların Statüsü ve Çalışma Esasları Talimatı'nın 6.maddesinin 7.fıkrasında belirtildiği gibi " Takımlarını bir üst lige çıkartan teknik adamların lisansları bir üst ligde takımlarını çalıştırmaya elverişli değil ise; aynı takımda geçici çalışma izni almak şartıyla teknik adam sözleşmesi yapabilirler. Herhangi bir nedenle sözleşmesinin sona ermesi halinde bu haklarını kaybederler." hükmü gereğince 2014-2015 Sezonunda yerel ligden BAL'a yükselen takımların TFF C lisansına sahip antrenörleri BAL liginde antrenörlüğe devam edebilir."

4-) 2015-2016 Sezonunda BAL'a katılacak kulüpler illerinde yerel ligi düzenlenen en az 3 alt yapı kategorisine katılmak zorundadır. Katılmadıkları takdirde Amatör Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilirler ve alt yapı antrenörleri için verilen maddi yardımdan yararlanamazlar. BAL Kulüplerinin alt yapıdan sorumlu teknik adamaları en az C lisanslı antrenör olmak zorundadır.

5-) 2015-2016 sezonu için 1986 ve daha büyük doğumlular yaşı büyük futbolcu, 1997 ve daha küçük doğumlular ise yaşı küçük futbolcu statüsündedir. Bölgesel Amatör Lig'de 1987 ve daha küçük doğumlu futbolcular oynayacaktır. Bu kategorilerdeki takımlarımız 1986 ve daha büyük doğumlu diledikleri kadar amatör futbolcuya lisans çıkartabilirler. Ancak, takımlarda 18 kişilik müsabaka isim listesinde yaşı büyük en fazla 5 (beş) futbolcu ve 1997 ve daha küçük doğumlu en az 2 (iki) futbolcu yer alacaktır.

6-) BAL'a katılan kulüplerin antrenman ve müsabakalarda fiilen kullanılan, mülkiyeti kulübe ya da kulübün bağlı olduğu kuruma ait olan veya bu kulüplere tahsis edilmiş olan, soyunma odaları ve hakem odasına sahip, misafir takım seyircileri için ayrı olmak üzere tribünleri bulunan, nizami boyutlarda, doğal çim veya uygunluğu TFF tarafından onaylanmış suni çim zeminli, BAL kriterlerine uygun bir sahayı temin etmeleri zorunludur. Saha denetimleri TFF Bölge Müdürlüklerince Ağustos ayı başında yapılacaktır.

Uefa Lisans Sistemine Geçiş Takvimi İçin TIKLAYINIZ..

Profesyonel ve Amatör Takımlarda Zorunlu Teknik Kadrolar İçin TIKLAYINIZ..

Besyo Mezunlarının Dikkatine..

Kurslar ve Seminer Başvuruları, Aykırı Tutum ve Davranışlar (Paravan Antrenörlük) Bilgileri İçin TIKLAYINIZ..

TFF C Lisans Kurs Kriteleri

Uefa B Lisans Kurs Kriterleri

Uefa A Lisans Kurs Kriterleri

Pro Lisans Kurs Kriterleri

Bal Ligi Disiplin Talimatları

Paravan Antrenörlük

Amatör takımlarda başkasına ait antrenör lisansı ile takımın başında bulunan ya da antrenörlük lisansını başkasının kullanımına göz yuman antrenör ve kulüp Disiplin Kuruluna sevk edilir. Önemle Duyurulur.

Atatürk Köşesi

Bütün millet ve memleket evlatlarini sportmen yapabilmek için sarfedilen çalismanin ehemmiyet ve kudsiyeti ayni derecede kiymetli ve mühimdir.